הדרך החדשה להירגע

אורח החיים המודרני שלנו יכול להיות מלחיץ מאוד.

לכן יצרנו את  Tranquini

משקה פונקציונאלי חדש המסייע לך להירגע ולהתפקס מחדש,

כך שתוכל להמשיך את היום שלך בדרך חיובית יותר!

טרנקוויני הינו משקה פרימיום חדש שמושק בישראל, המורכב מרכיבים טבעיים. הנוסחה הייחודית של Tranquini כוללת שילוב של תה ירוק, קמומיל, לבנדר ותמציות מליסה. מחקרים רבים שנערכו על מרכיבים אלו הוכיחו את יעילותם בכל הקשור להפחתת לחץ והקלת חרדה, מבלי לגרום להרדמות ונמנום. כל המרכיבים מעורבבים יחד ויוצרים משקה מוגז קל עם טעם ייחודי.

 

טרנקוויני נועד לעזור ולאזן מצבי לחץ אשר אנו נתקלים בהם במהלך היום, ואמור לסייע ולמלא תפקיד חשוב בחיינו בעידוד הרגעה פעילה. מכיוון שהמשקה הוא ללא סוכר סינתטי, הוא מתאים גם לחולי סכרת ונשים בהריון, וניתן לצרוך אותו בכל שעות היממה, על מנת לחוש רוגע ללא חשש מתחושת נמנום. המשקה מומלץ עבור איזון הלחצים קטנים שאליהם אנו חשופים מדי יום, שיפור הרגעים הנינוחים שלנו וסיפוק רגיעה נפשית לפני סיטואציה חשובה כמו דיבור מול קהל, פגישה עסקית, או מבחן חשוב.

מחקרים הוכיחו כי החומרים הפעילים בתמצית התה הירוק יוצרים אפקט רגיעה, הבא לידי ביטוי בהפחתת חרדה, שיפור מצב הרוח ויכולת כניסה לפוקוס, מבלי לגרום להרדמות. קמומיל שימש במשך מאות שנים כיוצר תחושת הרגעה, ופרח הלבנדר ותמציותיו שימשו במשך דורות רבים לטיפול בחרדה. המשקה אינו מכיל חלבונים, מוצרים מן החי, אלכוהול או ממתיקים מלאכותיים.

 

טרנקוויני הושק לראשונה בשנת 2015 באוסטריה, וכיום נמכר ב-50 מדינות בעולם על פני 3 יבשות

למידע נוסף בקרו באתר החברה הבינלאומי:

www.tranquini.com

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

או עקבו אחרינו: